Trening koncentracji

Trening koncentracji

Pewnie nie ma osoby lub dziecka, które nie doświadczyłoby od czasu do czasu problemów z koncentracją. Najczęściej te kłopoty mają charakter krótkotrwały – są spowodowane zmęczeniem lub przebodźcowaniem. Istnieje jednak spora grupa dzieci, u których problemy z koncentracją mają charakter trwały. Wynika to z mnóstwa czynników, niekiedy niezależnych od dziecka i rodzica. Nie na wszystkie mamy wpływ, natomiast procesy uwagi można trenować dokładnie tak, jak trenujemy nasze mięśnie.

Ten kurs jest przeznaczony dla dzieci, które:
  • mają trudności w skupieniu na zadaniach umysłowych
  • szybko odczuwają męczliwość w czasie zadań intelektualnych
  • mają problemy z nadpobudliwością utrudniającą skupianie się
  • odczuwają stres i napięcie

W czasie zajęć uczymy się:

  • jak błyskawicznie zredukować stres i napięcie swoje i dziecka podczas odrabiania lekcji.
  • technik, które dotleniają zmęczony mózg przed zadaniami umysłowymi
  • metod, które niwelują nadpobudliwość i gonitwę myśli przeszkadzających w czytaniu i nauce
  • ćwiczenia, które pozwalają utrzymywać uwagę na jednym zadaniu i stopniowo redukować niechciany natłok myśli utrudniający uczenie się i zapamiętywanie.

Bonusy:

Klienci korzystający z zajęć indywidualnych otrzymują 2 darmowe godziny konsultacji przez skype po zajęciach plus bezpłatny dostęp do wszystkich pakietów video z mojej platformy: www.e-akademiarodzicow.pl . Jeśli zakup filmów instruktażowych nastąpił przed zapisem na zajęcia, kwota ta zostaje odjęta od kosztu zajęć stacjonarnych.

ORGANIZACJA ZAJĘĆ

Trening koncentracji to spotkania indywidualne trwające 25 godzin. W przypadku dzieci, ostatniego dnia zajęć rodzic uczy się metod i ćwiczeń, aby kontynuować pracę w domu.

Zajęcia odbywają się w Osowcu, 8 km od Grodziska Mazowieckiego. Dla osób dojeżdżających z daleka – możliwość zakwaterowania w niedalekiej odległości od miejsca gdzie pracujemy.

Koszt: 3000 zł

Zaliczka w kwocie 500 zł jest rezerwacją uzgodnionego terminu.

Zapisy i informacje o wolnych terminach: Agnieszka Łubkowska tel. 502 905 754