My Cart 0

Domowa Nauka Czytania – kurs video plus program mentoringowy

shutterstock_160257068
29
Kwi
999,00 zł

Zapraszam Cię do uczestnictwa w pierwszym w Polsce Programie Mentoringowym on-line dla rodziców dzieci z problemami w czytaniu „Domowa Nauka Czytania”. Program ten to spotkania indywidualne 1:1 oraz kurs video “Od dyslektyka do czytelnika”

CELEM TEGO PROGRAMU JEST NAUCZENIE CIĘ KROK PO KROKU NAJBARDZIEJ SKUTECZNYCH TECHNIK TERAPEUTYCZNYCH DOPROWADZAJĄCYCH DZIECKO Z PROBLEMAMI W CZYTANIU DO PŁYNNEGO CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM.

Czy Twoje dziecko pracuje razem z Tobą nad czytaniem już od wielu miesięcy, zaliczyliście kilka terapii, reedukacji i kursów, a czytanie wciąż stoi w miejscu gdy materiału do nauki jest coraz więcej? Widzisz, że Twoje dziecko jest:

 • bystre
 • wrażliwe
 • kreatywne

Mnóstwo rzeczy wychodzi mu świetnie, tylko nie czytanie? „Jakoś tam” czyta, ale coś jeszcze na 100 % nie zakliknęło? Już nie wiesz co możesz zrobić więcej, aby Twój potomek doskoczył z czytaniem do rówieśników? Masz już dość czytania na głos „Mikołajka” i „Latarnika”? Zamiast tego marzysz, aby usiąść w fotelu i poczytać coś dla dorosłych i po prostu się odprężyć?

Już za chwilę pokażę Ci jak nauczyć czytać Twoje dziecko. Płynnie i ze zrozumieniem.

Nauczę Cię krok po kroku najskuteczniejszej metodologii czytania dla dzieci z trudnościami w czytaniu i tych ze stwierdzoną dysleksją. Metodologia ta nie ma nic wspólnego z bezrefleksyjnym czytaniem 15 minut dziennie przez Twoje umęczone dziecko. Kurs video oraz nasze spotkania on-line zawierają praktyczną wiedzę, w jaki sposób:

 • nauczyć dziecko porządnie się skupiać
 • sprawić aby dziecko zapamiętało raz na zawsze wszystkie polskie litery i dwuznaki
  wykorzystując wszystkie zmysły i wyobraźnię
 • wyeliminować zgadywanie i przekręcanie liter, końcówek i całych słów
 • łączyć słowa w zdaniu tak, aby stopniowo dochodzić do płynności
 • nauczyć dziecko rozumienia czytanego tekstu oraz poszerzać jego zakres słownictwa

Zapraszam Cię do uczestnictwa w moim programie „Domowa Nauka Czytania” jeśli tylko:

 • twoje dziecko ma motywację, aby nauczyć się z Tobą czytać
 • jesteś pewna, że będziesz miała czas z nim pracować przynajmniej ½ godziny dziennie
 • akceptujesz i rozumiesz, że nauka czytania dziecka z trudnościami to nie natychmiastowy efekt (choć i takie się zdarzają dzięki tym metodom!), ale stopniowy proces, trwający od 2-5 miesięcy
 • doszłaś do takiego etapu, iż rozumiesz, że czytanie w naszym świecie jest absolutną koniecznością i dziecko bez opanowania tej umiejętności nie ruszy z miejsca

„Domowa Nauka Czytania” to kurs video oraz 5 godzin spotkań indywidualnych, tylko z jedną osobą – rodzicem. Rodzic  wdraża krok po kroku ponad 15 niezawodnych technik prowadzących do płynnego czytania dziecka z problemami w czytaniu.  Spotykamy się 2 razy po 2,5 godziny lub 5 razy po godzinie.

Koszt uczestnictwa: 1200 zł.

W ramach tej kwoty masz również dostęp do wszystkich pakietów video dla rodziców oraz moje indywidualne wsparcie na każdym etapie Programu, jak również po jego zakończeniu. Cena ta obejmuje również opis najważniejszych ćwiczeń w pdf oraz materiałów do wydrukowania niezbędnych do przeprowadzenia ćwiczeń.

Jeśli chciałabyś dołączyć do Programu, zależy mi na naszym kontakcie telefonicznym. Dzięki niemu będziesz mogła zarezerwować miejsce, ale też będziemy mogły upewnić się czy jestem w stanie spełnić Twoje oczekiwania i czy będę mogła pomóc w Waszym konkretnym przypadku.

Agnieszka Łubkowska, tel. 502 905 754

Course Content

Time: 10 weeks

Curriculum is empty

Instructor

0.0

0 rating

5 stars
0%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 star
0%
999,00 zł

Dodaj komentarz