Domowa Nauka Pisania

Domowa Nauka Pisania – Program Mentoringowy

Czy Twoje dziecko pracuje z Tobą nad pisaniem już od wielu miesięcy, zaliczyliście wiele terapii i kursów, ale jego pismo wciąż się nie poprawia? Litery są niekształtne, odchylone od pionu, różnej wielkości w obrębie jednego wyrazu?

Widzisz, że Twoje dziecko jest zdolne i kreatywne, ma wiele talentów, jednak z powodu niewyraźnego pisma w szkole idzie mu znacznie gorzej niż rówieśnikom? Pisze w taki sposób, że nikt poza nim samym, nie potrafi go rozczytać, a podczas pisania bardzo szybko się męczy i traci skupienie? Często otrzymuje dużo niższe oceny z powodu swojego niewyraźnego pisma? Spędzasz z nim godziny na nauce ładnego pisania, ale czujesz frustrację i masz wrażenie, że to tylko strata czasu i nerwów?

Już za chwilę pokażę Ci, jak nauczyć Twoje dziecko pisać wyraźnie i kształtnie w kilka tygodni!

Pokażę Ci: 

✒️ jak poprawić koncentrację dziecka podczas pisania
✒️ jak dobrać właściwe narzędzie pisarskie
✒️ usprawnić ramię, przedramię, nadgarstek, dłoń i palce
✒️ skorygować chwyt narzędzia pisarskiego
✒️ wykonywać ćwiczenia rozruchowe, ćwiczenia zręcznościowe, ćwiczenia manualne właściwe
✒️ odpowiednio korygować postawę w trakcie pisana
✒️ skorygować zaburzenia koordynacji ruchowej i wzrokowo ruchowej
✒️ nauczyć dziecko nadawania literom właściwych kształtów i proporcji
✒️ jak pisać bez łączeń, tzw. pismem bibliotecznym lub mieszanym

Mama Kasi nauczyła się z mojego kursu „Domowa Nauka Pisania” wszystkich ćwiczeń i konsekwentnie z córką wprowadzały je w życie. Zobacz efekty ich pracy!

Pismo Kasi przed mentoringiem:

Pismo Kasi po mentoringu:

List od Michała:

Zapraszam Cię do dołączenia do tego programu, jeśli:

👉🏻 Twoje dziecko ma motywację, aby nauczyć się pisać kształtnie i czytelnie;
👉🏻 wiesz, że masz czas, by pracować z nim przynajmniej pół godziny dziennie;
👉🏻 akceptujesz i rozumiesz, że nauka kształtnego pisania przez dziecko z trudnościami to nie natychmiastowy efekt (choć i takie się zdarzają dzięki tym metodom!), ale stopniowy proces;
👉🏻 rozumiesz, że kształtne i wyraźne pismo jest absolutną koniecznością i dziecko bez opanowania tej umiejętności nie ruszy z miejsca.

ORGANIZACJA ZAJĘĆ

Program zawiera kurs video „Domowa Nauka Pisania” oraz 10 indywidualnych konsultacji on-line (po 60 minut każda). Program jest realizowany w wersji on-line.

Dostęp do kursu video jest bezterminowy. Indywidualne konsultacje są do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu programu mentoringowego.

W spotkaniach indywidualnych uczestniczy rodzic wraz z dzieckiem. Rodzic wdraża krok po kroku ponad 15 niezawodnych technik prowadzących dziecko do nauki kształtnego i wyraźnego pisania. Każde indywidualne spotkanie trwa ok. 1 godziny.

Koszt: 1750 zł

Jeśli chcesz dołączyć do Programu, zależy mi na naszym kontakcie telefonicznym. Dzięki niemu możesz zarezerwować miejsce, ale też upewnimy się, czy jestem w stanie spełnić Twoje oczekiwania i czy będę mogła pomóc w Waszym konkretnym przypadku.

Zapisy i informacje: Agnieszka Łubkowska tel. 502 905 754

Dodatkowe informacje: przed rozpoczęciem programu „Domowa Nauka Pisania” warto zaopatrzyć się w 1 kg białej plasteliny oraz tabliczkę suchościeralną, np. taką – LINK

Uśmiechnięta kobieta w słuchawkach, z książką.Agnieszka Łubkowska

trener zdolności poznawczych
terapeuta
autorka książek edukacyjnych i kursów
certyfikowany coach ICF