- Masz Pytania?
- 502 905 754
- agnieszkalubkowskaa@gmail.com
Pismo biblioteczne

- Materialy PDF
- 285 (Registered)
Wzór pisma bibliotecznego
Jeśli Twoje dziecko ma problem z odczytaniem tego, co samo pisze, lub nikt poza nim nie potrafi tego przeczytać, prawdopodobnie potrzebuje wsparcia. Warto wtedy pomyśleć o terapii ręki. Taka terapia pomaga wzmocnić mięśnie odpowiedzialne za prawidłowy chwyt. Dodatkowo, dziecko wykonuje ćwiczenia poprawiające koordynację ręka-oko, co wspiera naukę pisania.
Gdy mięśnie dziecka są już gotowe, zmiana kształtu liter może okazać się skutecznym rozwiązaniem. Dla wielu dzieci z dysgrafią, takie podejście jest bardzo pomocne.
Jeśli chcecie spróbować tej metody, możecie potrzebować wzoru pisma bibliotecznego. Jest to pismo uproszczone, bez łączeń, co ułatwia naukę. Wiele dzieci szybko uczy się nowych kształtów liter, dzięki czemu ich pismo staje się bardziej czytelne.
Zeszyt ćwiczeń zawiera:
✅ wzory wszystkich liter polskiego alfabetu – małych i wielkich;
✅ ponad 100 stron ćwiczeń do wydruku;
✅ możesz je drukować razem lub każdą stronę oddzielnie i trenować stopniowo każdą literę wielokrotnie;
✅ wzorniki całych słów;
✅ oraz instrukcję jak ćwiczyć poprawny chwyt narzędzia pisarskiego.

Jeśli Twoje dziecko zmaga się z trudnościami w nauce o charakterze dyslektycznym, skorzystaj z pakietu kursów i materiałów PDF wspierających koncentrację, czytanie, liczenie i poprawę pisania (dysgrafia). Teraz możesz nabyć cały zestaw z 50% zniżką.
Program kursu
- 1 Section
- 1 Lesson
- Dożywotnio